Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

2021'de Çıkacak Bilgisayar Oyunları

2021’de Çıkacak Bilgisayar Oyunları 

Günümüz teknolojisi sayesinde gençlerin tutkuyla oynadığı oyunların başında gelen bilgisayar oyunları gün geçtikçe büyümeye ve farklı şekillerde kodlamalar sayesinde değiştirilip halka sunulmaya devam eden renkli bir dünyadır. Yeni gelen yıl içerisinde oyuncu ve yayıncıların gözleri merak içerisinde yeni çıkacak oyunlardadır.  

Bilgisayar oyunlarının asıl amaçları sanal gerçeklik ile gerçek hayatı bağlayan o ince çizgi üzerinde serbestçe hareket edebildiğiniz ve hatalar sonucunda cezalar aldığınız bir sanal dünyadır.

İçerisin de bulunduğumuz dünyadan daha farklı bir bakış açısı ile bakmamızı sağlayan değişik rengarenk bir dünyanın kapılarını açan bilgisayar oyunları hakkında bu sene çıkacak olan heyecan verici yeni oyunları sabırsızlıkla bekleyen oyuncular nefeslerini tuttular. 

İşte Yeni Oyunlar 

Bu yıl ilk olarak çıkacak olan oyunlardan bir kaç tanesi içerisinde yeni oyunları bünyesinde barındıracak olan konsol oyunlarının içerisinde PS5 ve Xbox da yer alacak. Işte çıkması beklenen oyunlar listesi içerisinde yer alan yeni ve farklı oyunlar; 

Diablo IV : milyonlarca oyuncunun bağımlı seviyesine ulaşarak oynadığı ve nefeslerini tuttuğu  diablo 3 oyun serisinin devamı olarak çıkartılan diablo IV yeni modu olan açık dünya kapısı eşliğinde oyun severleri renkli dünyası içerisine alacak. Oyun içeriği hakkında şuanlık sadece heyecan verici bir modunu sızdırsalar da yapımcılarının daha başka süprizleri olduğunu da biliyoruz. 

Horizon: Forbidden West: yepyeni olan konsol dünyasına kapısını açan ve ps4 eşliğinde kendini tanıtan oyuna yeni bir heyecan geldiğini hatırlatmaktayız. Oyunun içerisindeki karakteriniz ile Amerika’nın bilinmeyen maceralarını ve bilinmeyen yerlerini keşif edeceğiniz bir oyun deneyimi ile sunulmuştur. Yeni çıkacak olan versiyonunu ps5 üzerinden SSD teknolojisi sayesinde bu yıl içerisinde çıkartılacağı duyuruldu. 

Korku Gerilim Sevenler İçin Önerilebilecek Oyunlar

Ghostwire: Tokyo: içerisinde sadece paranormal olayları barındıran nadir ve tek oyunlar listesinde yer alır. Bu oyunun tasarımcısı ile Resident Evil oyununun tasarımcısı aynı kişidir. Korku oyunları ve paranormal olayları bünyesinde barındırmasından dolayı oldukça merakla ve heyecanla beklenen oyunlar arasında yer alır. 

Halo Infinite, Hogwarts Legacy, God of War: Ragnarok, Deathloop, Resident Evil 8: Village, Vampire: The Masquerade – Bloodlines 2, Ratchet & Clank: Rift Apart, Overwatch 2 de diğer oyunlar olarak sıralanabilir.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap