Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Android Telefonlar İçin En İyi Mobil Oyunlar Nelerdir?

Android Telefonlar İçin En İyi Mobil Oyunlar Nelerdir?

Android telefonlar için birçok oyun piyasaya sürülüyor. Bu oyunların oynarken oyuncular birçok özelliği dikkat ederek oyunları indiriyor. İlk sebep telefonlarının donmayacağı, oyundan atmayacağı oyunlar tercih etmek, indirme mb'tı ideal oyunlar seçmek ve yüksek çözünürlük ile oyunlarda oynamadır.

Son zamanlarda bu sebepler ile adından söz ettiren oyunlar ise şunlardır: Pubg Mobile, Call Of Duty, Game of Thrones: Beyond the Wall, Tom Clancy’s Elite Squad, Minecraft, League of Legends: Wild Rift oyunlarıdır.

Andoid Telefonlar İle Oynanacak En İyi Savaş Oyunları Nelerdir?

Dünya'nın yer yerinde savaş oyunları büyük ilgi görüyor. Bu oyunlardan ilki Pubg Mobile ve alt versiyonu olan Pubg Lite tercih ediliyor. Pubg'in ardından Counter-Strike en popüler oyunlardan birisidir. Rekabetçi bir oyun kitlesi arayan kişiler Standoff oyununu indirirek güzel bir mücadele yaşayabilir. İşin içine tarihi bir dokuda barındıran Word War Heroes sizi II. Dünya Savaşında mücadele eden bir askere dönüştürerek farklı bir deneyim yaşamanızı sağlar.

Gemilere ilginiz varsa, savaş gemileri yönetmek istiyorsanız Warships Universe tam size göre bir oyundur. Battle Prime, en etkileyici oyun olarak oldukça beğenilir. Yaratıklar ile savaşarak öldürebileceğiniz en iyi oyun Bright Memory Mobil'dir. Diğer tercih edilen, kullanıcıların en memnun kaldığın savaş oyunları ise Call of duty mobile oyunudur.

Anroid Telefon İle Oynabilecek En İyi Grafik Tasarımlara Sahip Oyunlar Nelerdir?

Oyun oynamayı daha zevkli hale getiren grafik tasarımları oyuncularına görsel bir şölen sunuyor. Bu oyunlardan ilki İnfinity Ops, grafikleri, oyuncu karakterleri ve ses açısından oldukça iyi bir oyundur. Diğer bir oyun ise Rivel Knights'tır at üzerinde savaş kazanma tarzında yapılan bir oyundur ve oldukça iyi grafik tasarımına sahiptir. Yeni çıkan ve yeni teknolojik grafik tasarımları ile dolu Age Of Magic'tir belirli bir alanda savaştığınız için bu alan çok iyi dizayn edilmiştir.

Görsel Şölen Yaratan Oyunlar

Karakterler de oldukça özenli bir şekilde seçilmiş. Bu oyun diğer oyunlara nazaran biraz daha zor bir oyun. Raid: Shadow Legens, güce güç katarak ejderhayı öldürmeniz gereken bir oyun, karakter kalitesi, ses, görüntü açısından kullanıcıların çok beğendiği bir oyundur. Evolution 2, Shadowgun War Games ve Life İs Strange zirvede yerini alan en iyi grafik tasarımına sahip oyunlara olarak biliniyor. 

Andoid Telefonlar İle Oynanabilecek En İyi Yarış Oyunları Nelerdir? 

Araba yarış tutkunları mobil oyunlarda oldukça seçici davranıyor. Oyunun yarış platformu, sesi, araba seçenekleri, görsel efektleri oyuncularının oyun seçiminde etkili oluyor. Bu seçenekleri içerisinde barındıran ilk yarış oyununuz Aspahlt legens oyunudur. Oyunun grafikleri oldukça iyi ve kullanımı oldukça sadedir. Bir diğer oyun ise Real Car 3 oyunu, giderek kendini geliştiren oyun şu an oldukça beğeniliyor. Sırası ile zirveleri ise Need For Speed Not Limit, Gt Racing, Absolute drift oyunudur.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap