Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Call of Duty: Black Ops 4 incelemesi

Call of Duty: Black Ops 4 incelemesi

Gelişen teknolojiyle birlikte çok sayıda dijital oyun da kullanıcılara sunulur. Her geçen gün yenilenen yapılarıyla oyunseverlerin dikkatini çekmektedir. Seri olarak tasarlanmış dijital oyunlar son derece dikkat çeker ve oyunseverleri etkiler.

Call of Duty bu seri oyunlardan biridir. Tarz olarak aksiyon oyumları içerisine yer alan Call of Duty, son versiyonu olarak Black Ops 4 ile dijital ortamlarda yer alır. Gelişen özellikleri ile oyunseverlerin ilgi odağı konumundadır.

Call of Duty:Black Ops 4 Yeni Versiyonla Etkileyici Özellikler

Call of Duty: Black Ops 4 oyunu, geçmiş versiyonlarına oranla daha fazla gelişmiş özellikler ve yeniliklere sahiptir. Gerek sistem yapısıyla gerekse oyun içi özellikleriyle eski versiyonlarını aratmayan özellikleri barındırır. Hücresel gölgelendirme kullanılarak hazırlanmış görüntü kalitesi sayesinde oyunseverlerin oyundan haz alma sınırını yükseltir. Bunun yanı sıra yenilenen haritalar ve çoklu oyuncu seçenekleriyle oyunun daha fazla kitleye hitap etmesini sağlar. Call of Duty: Black Ops 4 eski versiyonlarında bulunan özelliklerinin aksine daha fazla silah seçeneği ile dikkat çeker.

Yepyeni Güncellemelerle Heyecan Dorukta

Yenilenen bu versiyonda, eski versiyonlarda bulunan bazı özellikler de göze çarpar. Tag Der Toten, yenilenmiş olan Call of Duty: Black Ops 4 versiyonunda da mevcuttur. Yeni versiyonda Heavy Metal Heroes ve geliştirilmiş silah seçenekleri yer alır. Strateji ve aksiyonun bir arada bütünleşmesiyle ortaya çıkan Call of Duty: Black Ops 4, manuel sağlık sistemi ile heyecanı kat be kat arttırmak üzere düzenlenmiştir. Takım oyunlarında daha fazla aksiyon ve heyecan için çoklu oyuncu seçeneği aktif hale gelmiştir.

Call of Duty: Black Ops 4 Sistem Gereksimleri Nelerdir?

Call of Duty: Black Ops 4 oyununu oynamak isteyen oyunseverler, her bilgisayarda oyunu indiremez ve sorunsuz bir şekilde oyunu oynayamaz. Bunun nedeni, sistem gereksinimleridir. Her bilgisayar oyunu kaldıramaz ve akıcı olarak oyunun oynanmasını sağlayamaz. Sistem gereksinimleri arasında, AMD işlemci ve ya onun yerine Intel Core i5-2500K ve depolama alanı olarak da 40gb depolama alanı yer alır. Bunların yanı sıra  Windows 7 – 64 bit işletim sistemi oyunun akıcı oynanması için gereklidir. 

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap