Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Cyberpunk 2077 Sayesinde Gelen Keanu Reeves Figürleri

Cyberpunk 2077 Sayesinde Gelen Keanu Reeves Figürleri 

CD Projekt RED Keanu Reeves oyunu ile oyunculara sürpriz yaparak Cyberpunk 2077 ile buluşturmayı hedeflemiştir. Oyuncuları geleceğe götürerek yan karakterlerden Biri olan Reeves sayesinde büyük bir heyecan yaşanacaktır. Reeves figürü 22 hareketli parça ile oynar kollara sahip bir figür olarak çıkarılıyor. İkinci figüründe gitar ile poz veren Reeves güneş gözlüğü ile figürlerinde odak noktası oluyor. Oyundaki ilk figür 25 dolar iken ikinci figür 40 dolar olarak satışa sunulacaktır. Oyuncak ürericileri ile lisans anlaşması imzalayarak Keanu Reeves figürlerini tanıtmış oldular. Keanu Reeves’in hayat verdiği Johnny Silverhand karakterinde iki ayrı figür şeklinde tasarlayarak aksiyon figürlerini tanıttı.

Cyberpunk 2077 Oyununa Özel Görsel Efektler

16 Nisan 2020'de PS4, Pc ve Xbox One için Cyberpunk 2077 yayınlanacaktır. Figürlerdeki karakterler Johnny Silverhand ve Male V tasarlanarak üç yıl üretimi  yapılacaktır. 22 oynar parçasının olması, figürlerin görünüş açısından zengin bir görünüme sahip olmaları, figürdeki canlılığı ve çeşitliliği arttırmıştır. Karakterin biri 7 inç, ikincisi ise 12 inç olarak boyutlandırılmıştır. Hareket bantlarının olması figürde hem müzikali hem de karakteri vurguluyor.

 Sadece pc, Ps4 değil ilerleyen zamanlarda Google Stadia'ya giriş yapması da bekleniyor. 12 inç boyutunda olan Silverland figüründe karakterin gitar çaldığını ve gitar askısındaki  Samurai yazısını görüyoruz. 7 inç boyutundaki karakterde ise gitar, şişe  ve rock-on el işareti yer alıyor. Parçalardaki 22 hareketlendirme ile figürünüze kendiniz şekiller verebilirsiniz.

Evrensel Aydınlatma Özelliği

Cyberpunk 2077 ile oyun motorunun geliştiriciliğiyle birinci şahıs yapılabileceği vurgulanmış, binaların gökdelenler ile derinlik elde edilmesi için yeni özellikler getirilmiştir. Oyun motorunun farklı bir yapıya sahip olması sonucunda evrensel aydınlatma adı altında yeni özelliğin eklenmesi ile gece ve gündüz yaşamı daha kolay hale getirmiştir. 7 inç ve 12 inç olarak  tasarlanan bu oyuncakların satışa sunulmasının ardından bir popülerlik elde edilmiştir.

Johnny  Silverhand ve Male V figürleri, boyutları, ikonik kıyafetler ve yansıttığı müzikal görünüm ile heykel duruşunu sergilemeyi sağlıyor. CD Project Red, Cyberpunk 2077 ile oyunculara yüksek performans sergilemeleri ve keyifli bir oyun deneyimi yaşamalarını sunuyor.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap