Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Days Gone İncelemesi

Days Gone İncelemesi

Oyun platformları arasında popüler bir yere sahip olan Days Gone keyif ve heyecan içerisinde oynanıyor. Zombi meraklıların takip ettikleri bu oyun eğlenceli anların yaşanmasını sağlıyor. Bütün android cihazlar üzerinden takip edilen Days Gone rengarenk ara yüzü ile oyun severler tarafından tercih ediliyor.

Zombilerle başa çıkmanın yollarını arayan oyun tutkunları oyunu keyif ve neşe içerisinde oynayabiliyor. Days gone ismi verilen oyunda zombiler freak olarak isimlendiriliyor. Aslında zombiler yani diğer ismi ile freaklar zombi değil birer insan görünümüne sahip oluyor. Kıyametten sonraki dönemde yaşanan maceraların ele alındığı oyunda oyun gezerler zombilerle mücadele etmeye çalışıyor.

En  Popüler ve En Aksiyonlu Oyun Days Gone

Popüler bir oyun olarak tercih edilen Days Gone oyunu macera dolu bir yolculukta geçen zamanı konu ediniyor. Kıyametten sonraki dönemde hayatta kalmayı amaç edinen oyun oyunseverlerin dikkatini çekmeyi başarıyor. Oyunda zombiler hastalığa yakalanmış bir canlı ve yaratığa benziyor. Yön tuşları ile oynanabilen Days Gone hayatta kalma mücadelesini ele alıyor. Çok sayıda oynanma rekoru kıran oyun büyük bir kullanıcı kitlesine hitap ediyor.

Macerayı seven bütün bireyler oyun seçimlerinde kesinlikle Days Gone oyununu tercih ediyor. Days gone oyununda çok sayıda farklı teknikler yer alıyor. Oyunda ayrıca fantastik sahnelerde  oyuncuların dikkatini çekmeyi başarıyor. Ayrıca dikey geçişlerde oyun esnasında pratik bir şekilde yapılıyor.

En İyi Oyun Days Gone İle Maceralara Yelken Açın

En iyi oyun kategorisi arasında yer alan Days Gone milyonlarca kez oynanan bir oyun olarak biliniyor. Zombilerle olan çatışmalarda farklı silahlar kullanılıyor. Oyuncular karakterlerini bu oyunda ortaya çıkartıyor. Oyunda esintiler ve fırtınalar asla bitmiyor. Days gone isimli oyunda dikkat çeken bir detay ise motorla birlikte kaydedilen seviyeler oluyor.

Macera ve fantastik tarzında olan Days Gone başarılı bir oyun olması sebebiyle tercih ediliyor. Motosiklet çetesi üyeleri ile yapılan mücadelenin ele alındığı Days Gone oyunu bir çok ödül veriyor. Days gone oyununda seviyeler ve leveller atlanarak hedefe ulaşma konusu dikkat çekiyor. Oyun tutkunları yeni versiyonda Days Gone oyununu bekliyor. 

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap