Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Deathloop Oyun İncelemesi

Deathloop

Deathloop oyunu, Bethesda Softworks’un geliştirdiği ve yayınlamış olduğu yepyeni kalitede bir macera ve aksiyon oyunu olarak karşınıza çıkıyor! Bu noktada oyun için yepyeni bir IP adresidir. Tüm dünya üzerinde tanıtımı yapılan bu oyun, merak ve sabırsızlık içerisinde ilgilileri tarafından beklenen muhteşem bir oyun… Bir ada içerisinde birbirini avlayıp duran oyuncular yer alıyor ve bu adada bulunan suikastçinin kimliği takip ediliyor. Bu tema üzerinden işlenen bir aksiyon oyunu, oyuncuları hikâyesiyle içine çağırıyor!

Deathloop Oyunu Nasıl Oynanır?

Deathloop oyunu nasıl oynanır? Oyunu merakla bekleyenler için önemli ipuçları şu şekilde… Oyun henüz satışa sunulmamış olsa da nasıl oynandığı konusu, şimdiden merak edilmekte… Bu oyunda temel hedef ise mekanik ölmek! Daha doğrusu ölmek, mekanik şekilde oyun içerisinde yer alıyor. Bununla birlikte oyuncuların uzun zamandır karşısına çıkmamış bir mekanik söz konusu. Çünkü oyuncular, daha öncesindeki oyunlarda ölmek temaslı bir oyun tipiyle karşı karşıya kalmamıştı. Böyle bir mekanik özellikle oyunculara sunulacak.

Merakla beklenen oyunun ilk fragmanları ise yayınlanmış durumdadır. Benzerlik açısından ise Arkane oyunları ile az çok aynı çizgidedir. Fragmana göre sniper, oyunun mekaniklerinden bir tanesi gibi oyuncunun karşısına çıkıyor. Bu noktada mekanik ölme durumunun ise oyun içerisinde nasıl –ne şekilde kullanılabileceği ise merak konusu… Ancak oyunun belli aşamalarında oyuncu olarak ölmeniz gerektiği anlaşılmaktadır. Ayrıca bu oyun, PC ve PS5 çıkışlı olacak şekilde tasarlanıyor. Oyun, tam anlamıyla oyuncunun verdiği mücadeleler, büyüleyici ortamlar ve farklı görevler etrafında oynanıyor.

Deathloop Oyunu Ne Zaman Çıkıyor?

Deathloop oyunu ne zaman çıkıyor? Mücadeleci ve görevci bir rol veren Deathloop oyunu, macera oyunlarını sevenler için ideal bir seçenek. Ancak ilgilileri de oyunun hangi tarihte oyun pazarına giriş yapacağını merak etmektedir. Yeni Zelanda’da, Playstation oyun mağazasında listelerde yer alan oyun, 2021’in 21 Mayıs gününde PC ve PS5 platformunda pazara sürülecektir. Öncelikle PC ve Playstatiyon 5 üzerinden oyuncuların karşısına çıkacak olan Deathloop, daha ileri zamanda da Xbox platformunda gelecektir. Oyunu kuran Arkane Lyon ekibi sayesinde daha yenilikçi bir aksiyon oyunu tarzında özgürce bir oyun oynama keyfi sürülebilecektir.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap