Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Deathloop Oyununun Hikâyesi

Deathloop Hikayesi

Deathloop hikayesi yine 2021 yılının oyuncular arasında ilgi çekici konumda olan hikayeleridir. Blackreef adasında geçen oyun bitmek bilmeyen bir zaman döngüsüne sıkışmış bir karakteri ele almaktadır. Ana karakter Colt adada bulunan ve döngünün devamlılığını sağlayan vizyonerleri ortadan kaldırmayı hedefliyor. Fakat bunun sadece bir günü var. Bunlardan birini bile öldüremezsek ya da ölürsek döngü tekrar başa dönecektir. Bu sebeple oyunun her dakikası dikkatli bir şekilde ilerlenmelidir. Diğer bir ana karakter olan Juliana ise bu döngüyü desteklemektedir. Bundan dolayı da Colt görevlerini yaparken Juliana’ya dikkat etmelidir. Değişik ve daha önce diğer oyunlarda karşılaşılmayan bu hikâye oyuncularda da merak uyandırmıştır.

Deathloop Gereksinimleri

Deathloop oyunu hem PC hem de Playstation için çıkması beklenen bir oyundur. 2021 yılı içinde çıkması beklense de ertelenme ihtimali yüksek olan bir oyundur. Deathloop gereksinimleri konusuna bakmamız gerekirse:

Minimum Sistem

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: İntel Core İ5 2500K
 • Ekran kartı: Nvıdıa Geforce GTX 960
 • Sistem belleği: 8 GB ram
 • Depolama Gerekesimi: 50 GB boş alan

Önerilen Gereksinimler

 • İşletim sistemi: Windows 7
 • İşlemci: İntel Core İ5 6770 HQ
 • Ekran kartı: Nvıdıa Geforce GTX 1070
 • Sistem belleği: 16 GB ram
 • Depolama Gerekesimi: 50 GB boş alan

Deathloop oyunu için PC sistem gereksinimleri bu şekilde açıklanmıştır. Bu sistemlere sahip PC oyunları sıkıntısız bir şekilde Deathloop oyununu oynayabilir.

Deathloop Ön Sipariş

Deathloop ön şipariş hediyeleri bulunmaktadır. Oyunun standart ve Deluxe editionları bulunmaktadır. Standart paket 59,99 dolar karşılığında ön sipariş edilmektedir. Deluxe paket ise 79,99 dolar karşılığında ön sipariş edilmektedir.

 1. Kraliyet Koruyucu Pala
 2. Colt “Stom Rider” görünüşü
 3. Donanılabilir buff

Deluxe paketinde ise

 1. Temel oyun
 2. Transtar Trencher
 3. Zengin mahkemesini ye
 4. 44 karat fourpounter
 5. Colt “Party Crasher” görünümü
 6. Julianna “keskin nişancı” görünümü
 7. Orijinal oyun müziği
 8. İki ziynet

Ön siparişlerde sağlanan bu hediyeler oyunculara daha da cazip gelmektedir. Bundan dolayı ön sipariş yoğunluğu bulunan bir oyundur.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yapılmış Yorumlar (1)

07 Nisan 2021, 06:18

Merhaba, Güzel bilgi için teşekkürler.

Yorum Yap