Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

En İyi PS4 Oyunları

En İyi PS4 Oyunları

Bilgisayar ve oyun konsollarında oynanan oyunlar içerik bakımından her geçen gün güncellenir. Günümüzde en çok oynanan PS4 oyunlarında ilk sırada God Of War yer alır. God of War oyununda Kratos tanrılar ve canavarlar ile yaşayarak oğlu ile olan öyküsünü canlandırıyor. Bu öyküde ileri düzey grafikler ile oyun gerçekçi bir hal alıyor. The Last of Us adlı oyunda PS4 oyunlarından en iyileri içindedir.

The Lost of Us ile Maceralara Ortak Olun

The Last of Us oyununda kızını kaybeden Loel kıyamet gerçekleşirken o sırada bulduğu yol arkadaşıyla olan hayat hikayesi anlatılıyor. 2019 yapımı Days Gone pasifik bir çölde geçen zombi istilasını konu alıyor. Oyundaki buglar oyunun verimliliğini azaltmasına rağmen kapasite bakımından PS4 için en iyi oyunlar içinde yer alıyor. 

PS4  Oyunlarında Aksiyon Hiç Bitmiyor

Horizon:Zero Dawn 2017 yılında çıkmış PS4 için en iyi aksiyon oyunlarından biridir. Oyundaki avcı Aloy karakteri devasa canavarlarla dövüşerek yeni yerler keşfetmeyi sağlıyor. Ps4 için harika bir aksiyon oyunu olan Zero Dawn oyuncularına bol heyecanı sağlıyor. Bloodborne adlı 2015 yapımı oyun Ps4 de oynanan en iyi oyunlar arasındadır. Metro Exadus adlı Ps4 oyunu Metro serisinin üçüncü oyunu olarak yer alıyor. Control adlı oyun 2019'da en çok beğenilen oyundur. Control oyunu Ps4 için büyüleyici tasarımıyla dikkatleri üzerine çekmektedir. Until Dawn karakterleri oyuncunun seçtiği bir oyundur. Ps4'lerde oynanan en iyi korku oyunlarındandır.

Dedektiflik Oyunları ile Sınırları Zorlayın

PS4 için en iyi oyunlardan bir diğeri de dedektiflik konusuyla başarı yakalamış Judgment adlı oyundur. Judgment oyununda görsel ve grafiklerin yüksek derecede olması oyunun zevkini artırıyor. The Witcher 3: Wild Hunt oyunu 2010 yılından beri konsollarda oynanan bir video oyunudur. Haritanın kısıtlk olmasının ardından yeni içerikler ile harita kapasitesi arttırılarak oyuncuların beğenisine sunulmuştur.

Oyun mekanikleri ve dövüş sistemlerinin güzel olması oyunda yüksek performans sergilemeye yardımcı olur. Oyunun oynanış stili oyuncuyla adapte olduğunda harika bir sistemi sağlar. Oyundaki görevlerini yerine getirince aksiyon ve oyunun heyecanı artıyor. Ps4lerde oynanan ve beğenilen en iyi oyunlardan biridir. 

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap