Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

FİFA Mobile İncelemesi

FİFA Mobile

Tüm dünya üzerinde en popüler spor olarak gösterilen futbol, mobil oyunlar içerisinde de oldukça önemlidir. Fifa Mobile, EA stüdyolarında mobil cihazlar için geliştirilen bir futbol  simülasyon oyunudur. Oyunun mobil cihazlar için çıkış tarihi ise 2016’dır. Fifa Mobile oyununun bu kadar popüler olmasının temel sebebi oyunun son derece gerçekçi olmasının yanı sıra, çevrimiçi oyun imkanını sunmasıdır. Atak oyun modu olarak adlandırılan bu sistemde farklı cihazlar ile farklı noktalardan iki kullanıcı karşılıklı maç yapabilmektedir.  Fifa Mobile her geçen yıl kendini güncelleyerek kullanıcılarına sunulmaktadır. En güncel Fifa Mobile içerisinde birçok özellik ve yenilik yer almaktadır. Oyun içerisinde yer alan kariyer modları ile birlikte karakterinizi sürekli olarak geliştirebilir, seviyesini yükselttikten sonra daha büyük takımlara transferini sağlayabilirisiniz. Fifa Mobile oyunu içerisinde liglerin orijinal lisansları da bulunmaktadır.  Oyun içerisinde Premier League, LaLiga, MLS, Serie A, Bundesliga ve Ligue1 ligleri, takımların orijinal teçhizatları , oyuncuları ve liglerin resmi yayıncı logoları ile oyun içerisinde yer almaktadır. Bu da Fifa Mobile oyununun gerçekliğini yükseltmektedir.

FİFA Mobile Oyun İçi Özellikler

Fifa Mobile oyununda yer alan en prestijli lig ise hiç kuşkusuz Şampiyonlar Ligidir. Dünya üzerinde en popüler organizasyonlar bir tanesi olan Şampiyonlar Ligi, Fifa Mobile oyunu içerisinde sunulmaktadır.  Oyunun bir diğer oyun içi özelliklerinden bir tanesi de oyun içerisinde yer alan antreman modudur. Antreman modu sayesinde kullanıcılar oyunu ilk kez deneyimleme fırsatı buluyor ve oyunu burada öğrenebiliyorlar. Bu sayede rakiplere karşı yapılan karşılıklı maçlarda antreman modlarının katkılarını görebilmek mümkündür.  Oyun içerisinde yer alan bir diğer özellikte oyuncu geliştirme modudur. Fifa Mobile içerisinde seçilen her hangi bir oyuncunun süper yıldız seviyesine getirilmesi mümkündür. Fifa Mobil oyununu oynayabilmek için android ya da İOS işletim sistemine sahip bir cihaz gerekmektedir. bu cihazlarında sürümleri belirli bir seviyenin üzerinde olmalıdır. Fifa Mobile oyunu mobil cihazlarda  GB kadar belirli bir hafıza gerektirmektedir. Aynı zamanda Fifa Mobile oyunu mobil oyunlar içerisinde en çok indirilen ilk 10 oyundan bir tanesidir.

HEMEN İNDİRİN;

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap