Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Forza Horizon 4 İncelemesi

Forza Horizon 4 İncelemesi

Forza Horizon 4 üst düzey grafiklerle tasarlanmış en çok oynanan yarış oyunlarından birisidir. Forza Horizon 4 oynarken oyunun başından kalkmak bir hayli zor hale gelebiliyor. Oyunun içerisindeki görseller İngiltere'yi kapsıyor.

Oyunun türkçe dublajlı olması, yarış oyuncularının dikkatini çekmiş ve oyun ilgi odağı olmuştur. Forza Horizan 4 oyununda 450 aracın olması oyunun performansını yükseltmiştir. Oyunun içerisinde yollar, sokaklar ve değişik mevsimler oyuna ayrı  bir hava katarak oyuncuların ilgisini çekmeyi başarıyor.

Oyuncuların Beğenisini Kazanan Özellikler

Yolların çeşitliliği ve değişik mevsimler oyuncuya sunularak gerekli memnuniyeti sağlanmak  amaçlanmıştır. Bu amaç başarılı bir şekilde sonuçlanmış ve Forza Horizon 4 yarış oyunları arasında en dikkat çeken oyun haline gelmiştir. Oyunun içerisindeki mevsimlerin değişmesi oyuncu için değişik zorluklarla başa çıkmayı hedefliyor.

Böylelikle oyuncunun sürdüğü arabaya daha özen göstererek dikkatli bir şekilde konsantre olması sağlanıyor. Yeni özelliklerinden biri olan çok oyuncu sistemi yarış içinde ayrı bir keyif veriyor. Oyunda bulunan görseller ve grafiklerin  tasarımı oyuncuların gözlerini büyüleyerek oyunu daha eğlenceli ve gerçekçi hale getiriyor.

Yepyeni Teknikler

Arabaların çok çeşitli olması oyuncular için en sevilen özelliklerden biridir. 450 araba çeşidi bulunan Forza Horizon 4 oyununda sokakların renkliliği dikkatleri  üzerine topluyor. Arabaların modellemesinde gerçekçilik ön planda olmuş ve oyuncuya çeşitli ödüller verilerek araba çeşitlerini deneme imkanı sunulmuştur. Araba modellerini yükseltmek için yarışları  başarıyla tamamlamak gerekiyor. Bu yarış sonrasında ödüller alınarak araç modeli yükseltilebilir. Her ne kadar yüksek model  arabaya sahip olunursa yarış içindeki hız ve performans o kadar artar.

Oyuncuların İlgisini Çeken Yenilikler

Oyun içeriğinin ve görsellerinin gerçekçi ve en üst teknolojiyle tasarlanmış olması yarışçıların dikkatini çekerek daha üst düzey yeniliklere sahip olmasını sağlıyor. Oyundaki yarışlar için araç modelini değiştirmek gereklidir. Yağmurlu veya karlı havalarda yarışa girdiğiniz araba modeli ile çamurlu bataklıklarda süreceğiniz araba modeli aynı olmamalıdır.

Araç modellerini yükseltmek çok zor olmadığı için her türlü yarış sonrasında alınan ödül ve puanlarla aracınızın modelini yükseltip, araçlarınızı çeşitlendirebilirsiniz. Oyundaki en önemli  detayın oyuna çok emek  sarf edilmiş olması, oyuncular için harika zaman geçirmeyi sağlıyor. Oyunun çok fazla içeriğinin olması ve görselliğe önem verilmesi, oyuncuları son derece memnun ediyor.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap

Sosyal Medyada En Çok Bu Hashtag'lerle Arandık!