Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi

God of War Ragnarok Çıkış Tarihi

2018 yılında çıkış yapan God of War oyunu sadece Playstation değil bütün oyun dünyasını sarsan bir oyun olmuştur. Hem duygusal hikayesi hem de mitolojiye uzanan yolculuğu ile bütün oyuncuları etkilemiştir. Santa Monica tarafından çıkarılan oyun çok beğenildiği için 2019 yılından bu yana devam oyununun çıkacağı söylentileri bulunmaktadır. Şirket 2019 yılında birçok çalışan ilanında bulunarak bünyesine pek çok çalışan almıştır. Bu durum da oyuncuların God of War Ragnarok çıkış tarihi hakkında söylentilerine neden olmuştur. Santa Monica şirketinin oyun kurucusu olan Cory Barlog açıklamada bulunarak God of War Ragnarok oyununun 2021 sonbahar ayında çıkacağını söyledi. Bu durum tüm oyun camiasını heyecanlandırdı.

God of War Ragnarok Nasıl Bir Hikâye ile Devam Edecek?

God of War Ragnarok oyununun bir devam oyunu olması God of War Ragnarok nasıl bir hikâye ile devam edecek? Sorularını da doğurmuştur. 2018 yılında Santa Monica tarafından Ps4’e özel olarak çıkarılmış God of War oyunu ilk oyununda oğlu ile birlikte düştükleri macerada İskandinav mitolojisi tanrıları ile mücadele etmektedirler. God of War oyunu mitoloji ile bağlantılı olarak sunduğu muhteşem oyununu God of War Ragnarok oyununda da devam ettirmektedir. Baldur’un ölümüyle başlayan Ragnarok İskandinav mitolojisi için bir felakettir. İkinci oyunda da hikâyenin bu çizgiden ilerleyeceği düşünülmektedir. God of War Ragnarok oyunu bir felaket ile başlayacak gibi duruyor. 

God of War Ragnarok Hangi Platformlarda Çıkış Yapacak?

God of War Ragnarok oyunu Playstation 5 çıkış galasında duyurulmuştu, çoğu oyuncu bu oyunun sadece ps5’e geleceğini düşmektedir. Peki God of War Ragnarok hangi platformlarda çıkış yapacak? Bilindiği gibi 2021 yılları arasında çıkan tüm Ps5 oyunları aynı zamanda ps4 için de çıkacak. Çünkü Sony’nin yüz miyondan fazla satmış olan Ps4’ü bir köşeye atamayacağı belli bir durum. Bundan dolayı Santa Monica çalışanı olan David Jaffe’nin yaptığı açıklamayı da baz alarak God of War Ragnarok ps5’e geleceği gibi aynı zamanda da ps4 için de gelecektir.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap