Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Hogwarts Legacy Ne Zaman Çıkacak?

Hogwarts Legacy Ne Zaman Çıkacak?

Hogwarts Legacy oyunu hem hikayesi bakımından hem de oynanış tarzı bakımından oyuncularda merak uyandırmıştır. 2021 yılında çıkılacağı duyurulmuştu, 2021 yılına girildiğinden bu yana hala oyunun çıkış tarihi hakkında kesin bir tarih verilmemesi oyuncuların aklında Hogwarts Legacy ne zaman çıkacak? sorusunu doğurdu. Yapılan son açıklamalara göre yapım tam olarak bir yıl ertelenerek 2022 yılına alındı. Avalanche Studios tarafından geliştirilen ve duyurulması ile ses getiren oyun maalesef ki bu sene içinde de çıkamayacak gibi gözüküyor. Hem PC, Playstation’a hem de Xbox’a çıkacak olan oyun pek çok platformdan pek çok oyuncuya hitap edecek.

Hogwarts Legacy Hikayesi

Hogwarts Legacy oyununun merakla beklenmesinin en büyük sebebi sahip olduğu hikayedir. Hogwarts Legacy hikayesi her oyuncuyu etkilemiş ve meraklandırmıştır. Tanıtım videosunda gözüken eşsiz grafikleri sayesinde oyunun ne kadar büyüleyici olduğu gözler önüne serilmiştir. Hogwarts Legacy oyunu Harry Potter evreninde ve 1800’lü yıllarda geçmektedir. Bu da demek oluyor ki oyun da Harry Potter ve arkadaşları olmayacak ve filmlerin dışında farklı bir Hogwarts Legacy evreni göreceğiz. Biz bir öğrenciyi yöneteceğiz. Bu öğrenci özel güçlere sahip Hogwarts okulunda farklı büyüler öğrenip, karşılaştığı maceralarla baş etmeye çalışan bir karakter. Açık dünya olan oyun sadece ana görev değil aynı zamanda da yan görevlerle de desteklenecek. Bu durum da pek çok oyuncuyu heyecanlandırmaktadır.

Hogwarts Legacy Sistem Gereksinimleri

Hogwarts Legacy sistem gereksinimleri de PC için belirlenmiştir. Tanıtım videosunda gözüken muhteşem grafikler her oyuncunun aklına sistem sorusunu getirmiştir.

Minimum Sistem

  • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: İntel Core İ5 4460
  • Ekran kartı: Nvıdıa Geforce GTX 970 – AMD Redeon R9 290
  • Sistem belleği: 8 GB ram
  • DirectX: Sürüm 12

Önerilen Gereksinimler

  • İşletim sistemi: Windows 10 64 bit
  • İşlemci: İntel Core İ5 6700
  • Ekran kartı: Nvıdıa Geforce GTX 1070 – AMD Redeon RX 580
  • Sistem belleği: 16 GB ram
  • DirectX: Sürüm 12

Bu sistemler karşılandığı taktirde sorunsuz bir şekilde PC üzerinden oyunu oynayabilirsiniz.

Hogwarts Legacy Oyununun Hikâyesi

 

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap