Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

NBA 2K20 İncelemesi

NBA 2K20 İncelemesi

2009 yılında oyunseverlerle buluşan NBA 2K oyun serisi, NBA Live ve NBA 2K şeklinde iki farklı oyun olarak piyasada yer almıştı. Amerika dahil kendinden en çok sözünü ettiren oyun şüphesiz NBA 2K oyun serisi olmuştur. Her sene üstüne yeni türleri ve yıldız oyuncuların simülasyonla ile güncellenen NBA 2K serisinin en yenisi olan NBA 2K20 oyununu incelemek ve oyun detaylarını aydınlığa kavuşturmak amaçlı karşınızdayız. Oyuncu detaylarıyla daha fazla ön plana çıkaran NBA2K20 oyunu bazı dikkat çeken özellikleriyle de basketbolseverler için güzel sürprizler barındırıyor.

NBA 2K20 Detayları

Öncelikle telefonunuzun depolama kısmı küçükse ve oyunu açmak için RAM yeterli değilse oyunu yüklemeniz oynamanız için yeterli değildir. Çünkü boyutu büyük bir oyundur. İndirme boyutu 3 GB olan NBA 2K20, APK şeklinde indirilebilen oyun türlerinden biridir. OBB ve APK şeklinde 2 dosyası mevcuttur ve bu iki dosyanın da kurulması gerekiyor. Görünüş itibariyle tek dosya şeklinde olması sizi aldatmasın; iki dosya kurulumu (RAR) gerçekleşmediğinde oyunu açamıyorsunuz. RAM ve dahili depolama alanının yüksek olduğu telefonlar yani İOS için Iphone  S7 ve üstü telefonlarda oldukça rahat bir şekilde açılması ve kasmadan oynanması mümkündür. 

NBA 2K20 Oyuncu İçeriği

Oyun kurulumu tamamlandıktan sonra sistem direkt oyuncu oluşturmaya yönlendirir. Oyuncunun saç rengi, ten rengi, dudak boyutu, dudak belirginliği, saç şekline kadar hatta alın açıklığına kadar her şeyini ayarlayabiliyorsunuz. Oyuncu oluşturulup kaydedildikten sonra oyun sizi ana menüye aktarır. Sadece NBA 2K20 oyununda 5 farklı NBA hikayesi eklenmiş ve ana menüde direkt olarak karşınıza çıkar. Oyuncu ağırlıklı oynanan NBA 2K20 de en çok dikkat çeken olaylardan birisi de 'Run The Streets' yani sokak basketbolu dikkat çekiyor. Kullanıcılar arasında en çok sevilen kısmı bu sokak basketbolu kısmıdır.

NBA 2K20 Ekstra Hikayeleri

NBA 2K20  Serisi bir önceki sürümü olan NBA 2K19 dan farklı olarak 5 farklı hikaye eklenmiştir bunlardan dikkat çeken bir diğer seçenek ise My CAREER yani karakter oluştururken kazandığı ve kaybettiği maçlarda yaptığı ribaundlarla ve attığı sayılarla alakalı bir istatistik çıkarılır. Tabi bu durumda karakterin genel olarak kendini yükseltmesi beklenir.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap