Güzel Sanatın Başlangıcı Oyundur! Yeni Nesil Oyun Haber Platformu

Valorant Chate Renkli Yazma Kodu

Son günlerde gelen farklı güncellemeler ile birlikte Valorant'ın oyunculara chat kısmında renkli yazı yazma imkanı sunmaktadır. Valorant renkli yazı yazma eklentisiyle birlikte yazılar chat ekranında diğer oyuncular tarafından farkedilecektir.



Valorant oyununda yazı rengini değiştirmeyi merak edenler için bu paylaşımda yazı rengini nasıl değiştiririz onu anlatacağım.

Oyunda renk değiştirmeyi basit bir kod yazısıyla yapıyoruz. Bundan dolayı her farklı kod bloklarıyla farklı bir şekilde renk seçimini gerçekleştirebiliriz.

Valorant Renkli Yazı Nasıl Yazarım?​

Valorant oyuncularının en çok soru sorduğu ve nasıl bulacağını bilmediği için internette "valorant renkli yazı nasıl yazarım?" veya "valorant renkli yazı yazma" kelimelerini yazarak sorularına cevap aramaktadır.

Sizlere göstereceğimiz bu kod blokları sarı, yeşil, kırmızı, pembe,mavi ve gri gibi renk seçenekleriyle gelmekte. Yazımızın başında söylediğimiz gibi her rengin farklı bir kod ismi mevcut. Valorant renkli yazı yazma kodu şu şekildedir:

Valorant Renkli Yazma Kodu;

  • Kırmızı: <enemy>Yazı</>
  • Mavi: <team>Yazı</>
  • Sarı: <system>Yazı</>
  • Yeşil: <notification>Yazı</>
  • Pembe: <warning>Yazı</>
  • Gri: <observer>Yazı</>
Yukarıda yazdığımız kodları sohbet yerine kod bloklarını yazarak renk seçeneklerini kullanabilirsiniz. Kod bloklarının arasında bulunan Yazı yerini istediğiniz kelimeleri yazarak chate gönderebilirsiniz.

Yazar Hakkında

Ahmet Tosun
Ahmet Tosun Selamlar, öncelikle adım Ahmet. Forum tarafında beni CLAY olarak görebilirsiniz =) Oyun içerikleri üretmeyi seviyorum, içeriklerimi beğendiğinizde bir küçük yorumla bunu belirtebilirsiniz. Yazara Ait Tüm Yazılar »

Yorum Yap